Hakkımızda

Hakkımızda

PURSAKLAR AJANS HAKKINDA

Pursaklar Ajans 25 Ekim 2011 tarihinde başlanmış bir projedir. Projenin amacı Ankara’nın en yeni ilçelerinden ve en hızlı gelişen ilçelerinden birisi olan Pursaklar ilçesi sakinlerinin, ilçe ile ilgili haber, duyuru, ilan ve firmaları daha yakında takip edebilmesidir.

Proje Kapsamında Sunulanlar;

  • Pursaklar Haberleri
  • Pursaklar Etkinlikleri
  • Pursaklar Firmaları
  • Pursaklar İlanları
  • Firma Ürünleri

Projenin Ortaya Çıkışı;

Proje aslında uzun zamandır düşünülen ancak bir türlü uygulanamayan bir projedir. Ankara’nın hatta tüm Türkiye’deki diğer illerin hemen hepsinin bir haber ya da rehber sitesi mevcut. Ancak Pursaklar ilçesinde tam anlamıyla aktif bir site mevcut değildi. Bizler de bu açıklığı kapatmak için bu projeye başladık.

Proje Facebook ve Instagram İle Eş Zamanlı İlerliyor;

Pursaklar Ajans Facebook ve Instagram sayfalarımız ilçenin hatta belkide tüm Türkiye’nin yerel bazda en aktif sosyal medya hesabıdır. Her geçen gün artan takipçi sayısı ve etkileşimleriyle diğer tüm ilçelere örnek olmaya devam ediyor. Sosyal medya hesabı sayesinde ilçede bütün sorunlar dile getiriliyor ve yönetimden bu sorunlara cevap alınabiliyor. Ayrıca sayfa da insanlar arası yardımlaşma, bilgi alışverişi ve çeşitli konularda da etkileşim sağlanıyor.