TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
11,309 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Dr. Bayram ÖZTÜRK
 • ADRES: Fatih Mahallesi Yavuz Bulvarı No:15 Pursaklar / Ankara
 • TELEFON: 444 0 162
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 24 Saat
SERVİS SAATLERİ 24 Saat

FİRMA HAKKINDA

Pursaklar Özel Doktor Bayram Öztürk Hastanesi

SGK Anlaşması Vardır.

BÖLÜMLERİMİZ
ACİL SERVİS
ANESTEZİ VE REANİMASYON​
BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ​
BİYOKİMYA​
ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI​
FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
GENEL CERRAHİ
GÖĞÜS HASTALIKLARI​
GÖZ HASTALIKLARI
KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM
KLİNİK MİKROBİYOLOJİ VE ENFEKSİYON
KALP VE DAMAR CERRAHİSİ​
KARDİYOLOJİ​
KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI​
İÇ HASTALIKLARI​
ÜROLOJİ
ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ​
PRATİSYEN HEKİM
RADYOLOJİ​

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • cavit GÜLLÜ 08/08/2016 09:54 CEVAPLA

  Hastanemiz hizmete açıldımı peki çocuk bölümünüz varmı varsa acil cevap bekliyorum.

  • Pursaklar Ajans 08/08/2016 21:13 CEVAPLA

   henüz açılmadı maalesef

  • ayse kıssa 27/10/2017 11:15 CEVAPLA

   sayın cavit bey yakın zamanında gittim cocuk bolumu mevcut dun giitim cok guzel bir ilgilenme oldu tavsiye ederim

 • Arkadaşlar Çalışmayın Mağdur Olursunuz 17/09/2016 22:10 CEVAPLA

  Toplumsal bilinç oluşturalım lütfen 2 ay çalıştîm ben yandım siz yanmayın maaşlar düzenli yatmıyor insanlar kandırılıyor Arkadaşlar bu hastanede çalısmayın kul hakkı nedir bilmeyen ve yalakalık sistemiyle yürüyen bir yerde çalışmayınız kölelik sisteminin alt yapısını atan bir kurum olma özelliginden kaynaklı (Sigortasız çalışanların olduğu ve sigortayı ne zaman yapacaksınız dediginizde ha bugün yaptık ha yarın yapıyoruz denilerek insanların magdur edildigi) biryer sahipleri çorap bile giydittiriyor çalışanlara düşünün artık.(Sigortam 2 ay boyunca çalıştığım sürelerde hiç yapılmadı bilginiz olsun.)Toplum olarak bu hastane için bilinçli olalım bu sıkıntıları gòre göre bu hastanede kul hakkına ortak olmak isteyen hizmetten faydalanabilir.

 • ömer hafız 12/12/2016 09:34 CEVAPLA

  merhaba .bir hafta önceden sayın d bayram öztürk ü hava alanında abimi gördü söyledi bir tercümana ihtiyacım var şuan ben çalışabılırmıyım arapça….türkça

 • ERCAN SARIKAYA 05/01/2017 14:18 CEVAPLA

  Öncelikli olarak Hastaneniz Hayırlı Uğurlu olsun Şunun için hem sizi hemde hastalarınızın ne kadar şanslı olduğunuzu belirtmeden geçemeyeceğim. Söylemimin sebebi de şudur Türkiyenin Ortopedi ve Travmatoloji dalında en güzel en kaliteli ve en müstesna. bilgili işinin ehli süper bir Ameliyat hocası olan Sayın Yüksel YURTTAŞ hocam ile çalışıyor olmanız sizin ve hastalarınız için önemli bir gurur kaynağı olmalıdır. Hayırlı uğurlu olsun Hocamın da ellerinden öpüyor başarılarının devamını diliyorum.

 • ayse kıssa 27/10/2017 11:27 CEVAPLA

  Yaklaşık 1 ay kadar önce Dr bayram Öztürk Hastanesinde anneme diz protezi takıldı. Sayın Hocamız Yaşar Güntepe Her ihtiyacımızla ilgilendi. Hiç bir sorumuzu cevapsız bırakmadı. hastanede kaldığımız süre boyunca Gerek Doktorumuz gerekse hemşireler tarafından iyi bir bakım aldık. Sayın Bayram Hocamıza hastane personeline ve Yaşar hocamıza ilgileri ve güler yüzleri için çok teşekkür ederim. çalışmalarında başarılar diliyorum. tavsiye ediyorum

 • hasan sozer 27/10/2017 11:39 CEVAPLA

  karım 3 ay önce kızımızı bu hastanede doğurdu. yeni açılan bir hastane olduğu için tereddütlerimiz vardı. ama doktorumuz ve ebemizle tanıştıktan sonra bir tereddütümüz kalmadı.doğum öncesi dönemde ve doğumdan sonrada çok alakalı davrandılar. gecenin geç saatlerinde aradığımzda bile her sorumuza cevap verdiler ve bizi rahatlatmak için ellerinden gelen her şeyi yaptılar. ilgileri için teşekkür ederiz . kızımızın takiplerine hala bu hastanede devam ediyoruz. tavsiye ediyorum.

 • hasan sozer 28/10/2017 10:22 CEVAPLA

  ne bir hastane çalışanı nede bir hasta olarak söylüyorumki;senelerini sağlık sektöründe yapan iş tecrübeme dayanarak şunu belirtmeliyimki,birçok provakatörlerin bu tür girişimleri saglık sektörüne zarar verdiğini belirtmek isterim.şifa bekleyen her hasta için bir hastane hemde en yakın yerde olması önemlidir.ve bu fırsat da ayağınıza gelen bir nimettir.tabiki ufak tefek sıkıntılar olabilir her hastanede var.ben haftalarca bekleyen emar hastalarını gördüm.böyle olumsuz konuşan şahıslara itimat etmeyinnnnn!!

 • şerafettin günbakar 28/10/2017 10:50 CEVAPLA

  Annem gözlerinden şikayetciydi bayram özturk hastanesinde göz doktoru muayeneye gittik göz tansiyonu cıktı (GLOKOM). ALLAH razı olsun doktor bey cok iyidi annemi takibe aldı ve 10 gun dolmadan yanı 9uncu gun gelin demesi yeniden giriş yapmayın 10 gun gecerli bir barkod bu bizi mutlu etti. Ama 10 gun gecseydi tekraldan giriş yapilacaktı bizleri duşundukleri icin ALLAH onlardan razı olsun.

 • EBRU KALKAN 30/10/2017 12:46 CEVAPLA

  14 Mart 2017 de eps ablasyon oldum. 20 yıl önce ves tanısı konulmuştu.Kalbimde normal atima ek olarak erken gelen atımlarim vardı. Meslegimin hemşire olması herseyi daha fazla hissetmem beni çok etkiliyordu.İlaçla tedavi gördüm bir dönem etkili olmadı. 3 yıl önce eps ablasyon yaptırdım. Yine başarılı olmadı. Gittiğim çoğu Kardiyolog bana tekrar yaptırmamam gerektiği konusunda uyardı hatta.Ritim bozukluğu olan bölümün normal ileti yerine yakın olduğu ve sıkıntı olabileceğini söyledi. Hatta kalp piliyle yaşamak zorunda kalırsın dediler. Ümitsizliğe kapilmistim. Sürekli böyle yaşamak beni çok etkiliyordu.Denizli’de yaşıyorum. Bir Kardiyoloğa annemi götürdüğümde durumumu anlatmistim. Allah razı olsun bana bu konuda Türkiyede ritim bozukluğunda en iyi kişinin ÖZEL BAYRAM ÖZTURK HASTANESİNDE olduğunu kesinlikle gitmem gerektiğini söyledi. Ankara ya giderken yine ümitsizdim.Annemle gitmiştim. Muayene esnasında bana oldukça güven verdi. Annemde aynı şeyi düşünmüştü.Yeniden doğmuş gibi olacaksın demişti. Başarılı geçeceğini geçmişte söylenenlere itibar etmememi kararlı olmam konusunda yardimci oldu.

 • David Demir 30/10/2017 13:18 CEVAPLA

  özel bayram özturk hastanesine gittim ve çok fazla beklemeden muayenemi oldum çok memnun kaldım bütün çalışanlar çok ilgiliydi ve çok yardım sever tavsiye ederim.

 • ZAFER YILMAZTURK 31/10/2017 14:56 CEVAPLA

  bayram ozturk hastanesinde genel cerrahi polikliğine muayane olmaya gittim ve genel cerrahi doktor cok ilgilendi yardımcı oldu allah razı olsun.