TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,920 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: BİLİNMİYOR
  • ADRES: Teyfik İleri Mahallesi, Özal Bulvarı, No:8/A Havaalanı Yolu, Pursaklar/Ankara
  • TELEFON: 0 (312) 527 5555
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 7/24 AÇIK
SERVİS SAATLERİ 7/24 AÇIK
SERVİS YERLERİ ANKARA

FİRMA HAKKINDA

Pursaklar Afiyet Fırın Market Cafe

ANKARA ‘da 1970 Yılında ekmek ve unlu mamuller üretimi yapmaya başlayan firmalarımız(Örnek ekmek ve unlu mamul fabrikası,Ulusoy kardeşler ekmek fabrikası,Dervişoğlu ekmek fabrikası,Şirin ekmek ve unlu mamül fabrikası.)2013 yılında 6.000 m2.kapalı alanda Afiyet Fırın Market ve Ekmek fabrikasını kurarak , Avrupa birliği normlarında el değmeden hazırlanan günde 250.000 ekmek üretim kapasitesiyle siz değerli halkımıza hizmet vermeye başlamıştır.
Saat / 15.000 kapasiteli Endüstriyel Ekmek üreten Firmamız Saat /25.000 Roll Ekmek üretimi ile Ankara’da Lider durumdadır.

50 ye yakın Servis aracı ile lojistik destek olarak Ankara’nın her noktasına hizmet ve ürün götürebilen firmamız Kamu kurum ve kuruluşları,hastaneler,fabrikalar,yemek ve catering fabrikaları,marketler ,market zincirleri.pastaneler için unlu mamül ve ekmek üretimini endüstriyel üretime dönüştürmüş Ankara’daki en komplike tesistir.

Şerbetli tatlılar ,Yaş Pastalar,Kuru Pastalar,poğaça,Unlu Mamuller ve Marketing gıda ürünleri konusunda ürünlerini en kaliteli ve en hijyen ürünlerden tedarik etmeye çalışan firmamız tedarikçilerinden de Avrupa birliği kriterlerinde ürün tedarik etmelerini istemektedir.

Şerbetli tatlılarımız da ve unlu mamüllerimiz de Gıda mühendislerimiz kontrolünde naturel ürünlerle üretimi kendine görev edinmiş olan firmamız Ankara’da 24 Saat Açık birde tesis kurmuştur,Havaalanı yolu üzerindeki tesisimizde brunch & kahvaltı, cafe ve bistro hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Şimdi 4. kuşak bu bayrak yarışında bayrağı ele alıp aynı çizgide sürdürme azmi içindedirler. Bu güzel eserin başkente kazandırılmasındaki en büyük pay damak zevkini çok iyi bilen siz değerli müşterilerimize aittir.

200 kişiyi bulan Firma çalışanlarına her gün yenilerini eklemeye devam eden idarecilerimiz sayesinde sizlere EKMEĞİNİZ AFİYET OLSUN diyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.